• Yer işaretiniz yok.

Favoriler : 0 giriş

Oturum aç
  • Görüntülenen - 81
  • Yer işareti - 1
  • Görüntülenen - 81
  • Yer işareti - 1
Uzungöl Zipline

Açıklama

Karadeniz Turizminin en önemli Merkezlerinden Uzungöl’de ziyaretçilere yönelik Turizm alternatifleri artarak devam ediyor.

Havası, suyu, muhteşem doğası ile ziyaretçileri adeta büyüleyen Uzungöl’ü ziyarete gelen misafirlerin gönüllerince eğlenebilecekleri ve tatil yapabilecekleri bir çok alternatif ziyaretçilerin beğenisine sunuluyor.

Zipline 19 kat çelik halattan meydana geliyor. Parkurumuz toplam 280 metre uzunluğunda. Saniyede ortalama 10 metre yol alıyorsunuz ve 28 saniyede parkuru tamamlıyorsunuz.28 Saniye de dönüşü var. Toplamda 56 saniyede Zipline heyecanı tamamlanmış oluyor.

Misafirlerimizin güvenliği için takmış olduğumuz paraşüt  kemerlerimiz birinci sınıf. Parkurumuz çelik alışımlı makaralardan meydana geliyor. Zipline parkurunuz toplam ağırlığı 3.5 ton. Toplam yüksekliği ise 20 metre.

Zipline Doğa Sporları Turizmine renk ve çeşitlilik kazandıran bir etkinlik olarak karşımıza çıkıyor

Parkurumuz Uzungöl civarında en uzun parkur olma özelliğine sahip. 5 ile 100 yaş arasındaki herkesin güvenle binebilecekleri bir spor dalını Uzungöl Turizminin hizmetine sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Özellikler

Google Sokak Görünümü

Yorum Ekle

Görüşleriniz bizim için önemlidir.
Quality
Location
Price
Service
5.0 Puanın

0
Close

Your cart