• Yer işaretiniz yok.

Favoriler : 0 giriş

Oturum aç

Uzungöl Ulaşım

Uzungöl’e Ulaşım Seçenekleri

Trabzon Otobüs Terminali’nden Gelen Misafirlerin Uzungöl’e Ulaşımı

Trabzon’a ulaşmak için şehir terminalinden her yere karşılıklı seferler düzenlenmektedir. Değirmendere’de bulunan otobüs terminaline geldikten sonra veya terminale varmadan birkaç saat önce Çaykara Tur Trabzon Ofisini arayıp yer ayırtabilirsiniz. Görüşmenizde, isteğinize bağlı olarak, sizleri terminal önünden alabilirler veya terminal önünden dolmuş kullanarak Çömlekçi Mahallesine gidip oradan Çaykara Tur otobüslerine binebilirsiniz.

Çömlekçi  Mahallesi’nden kalkan Çaykara Tur ile Uzungöl’ün merkezine kadar gelebilirsiniz. Çaykara Tur yarım saatte bir Uzungöl’e sefer düzenlemektedir. Çaykara Tur’un Uzungöl’e ulaşım süresi 2 saat sürmektedir.

Trabzon Uluslararası Hava Limanı’ndan Gelen Misafirlerin Uzungöl’e Ulaşımı

Trabzon Hava Limanı uluslararası ulaşıma açıktır. Eğer Uzungöl’e uzak bir yerden geliyor ve yollarda zaman kaybetmek istemiyorsanız Uzungöl’e en yakın hava limanı Trabzon’dadır. Hava limanının şehir merkezine uzaklığı 10 dakikadır. Şehir merkezinden Uzungöl ‘e mesafe 100 km’dir. Ayrıca yurtdışında Almanya, Suudi Arabistan ve Hollanda gibi bir çok ülke ile karşılıklı uçuşlar vardır. Türk Hava Yolları, Anadolujet, Sun Express ve Pegasus Havayolları Trabzon’a günü birlik yurtiçi seferleri düzenlemektedir.

Trabzon Uluslararası Havaalanı’na indiğinizde Uzungöl’e gitmek için araç kiralama şirketlerini kullanabilirsiniz. Bunun yanısıra ticari taksi ve özel transfer hizmetlerinden yararlanabilir, aileniz ile konforlu bir şekilde Uzungöl’e seyehat edebilirsiniz. Ayrıca Çaykara Tur Trabzon Ofisinden rezervasyon yaptırarak havaalanından ulaşım sağlayabilirsiniz.

Özel Araç ile Ulaşım

Özel aracınızla gitmek istiyorsanız Trabzon şehir merkezinden sonra takip etmeniz gereken güzergah; Trabzon, Yomra, Arsin, Araklı, Sürmene, Of, Çaykara, Uzungöl şeklinde sıralanmaktadır. Uzungöl Çaykara ilçesinden 20 km yukarıda olup deniz seviyesinden 1000 m yüksektedir.

Özel araç ile ulaşım yapacak misafirlerimiz navigasyon aracılığı ile bulundukları konumdan Uzungöl aratmaları yeterlidir.

Özel araç ile ulaşımda dikkat edilmesi gereken konu; Bayburt ili tarafından gelecek olan misafirlerimiz (Sivas,Erzincan,Erzurum gibi) Bayburt tarafı kış ve bahar aylarında kapalı olmaktadır. Bu nedenle güzergahlarında önce Araklı veya Trabzon’a varmaları sonrasında navigasyonda Uzungöl aratmaları gerekmektedir.

ÇAYKARA TUR OFİSLERİ

TRABZON OFİS: Çömlekçi mah.Yali cad. Ayisik sk.No.5 ORTAHİSAR/TRABZON

TLF: 0(462)321 85 76 – 0(462) 321 99 49

ÇAYKARA OFİS: Uzun sokak No 17/C 61940 ÇAYKARA/TRABZON

TLF: 0(462) 616 22 99

DERNEKPAZARI OFİS: Dernekpazarı Merkez ,DERNEKPAZARI/TRABZON

TLF: 0(462) 681 20 08

UZUNGÖL OFİS: Yeni Mah. UZUNGÖL/ÇAYKARA/TRABZON

TLF: 0(462) 656 61 41

0
Close

Your cart